Bristow Group Inc. (VTOL)
Останнє оновлення: 2026-10-25 04:43:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Bristow Group Inc. (VTOL) належить до сектору AIR TRANSPORTATION, NONSCHEDULED та котирується на біржі NYSE. Поточна ціна акції становить $40.53, ринкова капіталізація — $1.13B, а коефіцієнт P/E — 10.82. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $35.03 до $50.38. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$1.13B | |
$38.19 | |
$50.38 | |
$12.76 | |
$38.03 | |
357.07K | |
260.11K | |
10.82 | |
$50.38 | |
$35.03 | |
0.66% | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Bristow Group Inc. (VTOL)
Bristow Group Inc. (VTOL) востаннє закрилася на рівні 38.03 $ станом на 2026-10-23 23:56:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 38.03 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції VTOL торгувалися в діапазоні від 12.76 $ до 50.38 $, а обсяг торгівлі становив 357.07K. Ціна закриття перебувала поблизу верхньої межі та поблизу середини свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Bristow Group Inc. (VTOL) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Bristow Group Inc. (VTOL) перемістилася з 37.88 $ до 40.53 $, що показує приріст на 7.00% (2.65 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 37.17 $ до 40.65 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 292.56 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни VTOL за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 35.8%
Зараз VTOL торгується за ціною $40.53 і перебуває на відстані 35.8% від 52-тижневого мінімуму $35.03 до 52-тижневого максимуму $50.38. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Bristow Group Inc. (VTOL)?
Компанія Bristow Group Inc є постачальником рішень у сфері вертикального польоту. Група надає авіаційні послуги широкому колу офшорних енергетичних компаній та державних органів. Її діяльність складається з трьох звітних сегментів: Послуги в галузі офшорної енергетики, Державні послуги та Інші послуги. Її клієнти в Австралії, Бразилії, Канаді, Чилі, Нідерландських Карибах, Фолклендських островах, Індії, Ірландії, Королівстві Саудівська Аравія, Мексиці, Нідерландах, Нігерії, Норвегії, Іспанії, Суринамі, Тринідаді, Великобританії та США — офшорні енергетичні клієнти користуються послугами для перевезення персоналу до, з і між офшорними енергетичними установками.
Інформація про Bristow Group Inc.
| Галузь | AIR TRANSPORTATION, NONSCHEDULED |
| Працівники | 3660 |
| Біржа | NYSE |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Bristow Group Inc. (VTOL) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Bristow Group Inc. (VTOL) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Bristow Group Inc. (VTOL) сьогодні?
2.Акції VTOL сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна VTOL на премаркеті?
4.Яка ціна VTOL на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції VTOL зараз?
6.Де знаходиться ціна VTOL відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Bristow Group Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Bristow Group Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється VTOL на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Bristow Group Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій VTOL
Оцініть вартість між акціями VTOL та USD.
Акції VTOL в USD
1.00 акцій VTOL = 40.531 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


