Lyft, Inc. (LYFT)
Останнє оновлення: 2026-10-25 08:01:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Lyft, Inc. (LYFT) належить до сектору Послуги: бізнес-послуги, не віднесені до інших категорій та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $16.94, ринкова капіталізація — $6.41B, а коефіцієнт P/E — 2.24. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $12.46 до $25.54. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$6.41B | |
$17.23 | |
$88.60 | |
$7.85 | |
$17.43 | |
5.51M | |
10.30M | |
2.24 | |
$25.54 | |
$12.46 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Lyft, Inc. (LYFT)
Lyft, Inc. (LYFT) востаннє закрилася на рівні 17.43 $ станом на 2026-10-24 00:00:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 17.43 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції LYFT торгувалися в діапазоні від 7.85 $ до 88.60 $, а обсяг торгівлі становив 5.51M. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу середини свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Lyft, Inc. (LYFT) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Lyft, Inc. (LYFT) перемістилася з 17.16 $ до 16.94 $, що показує падіння на 1.27% (0.22 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 16.40 $ до 17.54 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 9.75 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни LYFT за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 34.3%
Зараз LYFT торгується за ціною $16.94 і перебуває на відстані 34.3% від 52-тижневого мінімуму $12.46 до 52-тижневого максимуму $25.54. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Lyft, Inc. (LYFT)?
Lyft — другий за величиною постачальник послуг з каршерингу в США та Канаді, що об'єднує пасажирів і водіїв через додаток Lyft. Заснована у 2013 році та публічна з 2019 року, Lyft пропонує різноманітні види поїздок на приватних автомобілях, зокрема традиційні приватні поїздки, спільні поїздки та ексклюзивні люксові поїздки. Окрім каршерингу, Lyft також вийшла на ринок орендованих велосипедів і скутерів, щоб запропонувати користувачам багатомодальні варіанти транспортування.
Інформація про Lyft, Inc.
| Галузь | Послуги: бізнес-послуги, не віднесені до інших категорій |
| Працівники | 3913 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Lyft, Inc. (LYFT) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Lyft, Inc. (LYFT) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Lyft, Inc. (LYFT) сьогодні?
2.Акції LYFT сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна LYFT на премаркеті?
4.Яка ціна LYFT на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції LYFT зараз?
6.Де знаходиться ціна LYFT відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Lyft, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Lyft, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється LYFT на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Lyft, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій LYFT
Оцініть вартість між акціями LYFT та USD.
Акції LYFT в USD
1.00 акцій LYFT = 16.942 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


