3 E Network Technology Group Ltd (MASK)
Son yenilənmə: 2026-10-25 03:37:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
3 E Network Technology Group Ltd (MASK) -- sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $0.84 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $3.16M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $0.79 ilə $16.63 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$3.16M | |
$0.85 | |
$104.81 | |
$0.79 | |
$0.88 | |
206.83K | |
1.76M | |
-- | |
$16.63 | |
$0.79 | |
-- | |
-- |
3 E Network Technology Group Ltd (MASK) səhminin son bağlanış qiyməti
3 E Network Technology Group Ltd (MASK), 2026-10-24 00:00:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $0.88 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $0.88 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı MASK $0.79 ilə $104.81 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 206.83K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
3 E Network Technology Group Ltd (MASK) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə 3 E Network Technology Group Ltd (MASK) qiyməti $0.82 səviyyəsindən $0.84 səviyyəsinə hərəkət edərək 2.18% ($0.02) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $0.80 ilə $1.15 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 11.34 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
MASK 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 0.3%
MASK hazırda $0.84 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $0.79 ilə 52 həftəlik maksimum $16.63 arasındakı diapazonun 0.3% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
3 E Network Technology Group Ltd (MASK) nədir?
3 E Şəbəkə Texnologiyaları Qrupu MMC biznesdən-biznesə (B2B) informasiya texnologiyaları (IT) biznes həlləri təminatçısıdır. O, əmlak idarəetməsi və sərgi xidmətləri sahələrində inteqrasiya olunmuş proqram təminatı və hardware həllərinə diqqət yetirir, həmçinin qida müəssisələri, daşınmaz əmlak, sərgi və konfranslar, təmiz enerji təchizatçıları daxil olmaqla müxtəlif sənaye və sektorlara genişləndirilmiş proqram təminatı həlləri təklif edir. Bu biznes iki əsas portfelin – proqram təminatı inkişafı portfeli və sərgi və konfrans portfeli – tərkibindədir. Maksimum gəlir proqram təminatı inkişafı portfelindən əldə olunur.
3 E Network Technology Group Ltd məlumat
| Əməkdaşlar | 13 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də 3 E Network Technology Group Ltd (MASK) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real 3 E Network Technology Group Ltd (MASK) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün 3 E Network Technology Group Ltd (MASK) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.MASK bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi MASK qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı MASK qiyməti nə qədərdir?
5.MASK hazırda ticarət olunur?
6.MASK 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.3 E Network Technology Group Ltd hansı sektora aiddir?
8.3 E Network Technology Group Ltd bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.MASK P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.3 E Network Technology Group Ltd dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
MASK Səhm kalkulyatoru
MASK səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
MASK səhmi - ABŞ dolları
1.00 MASK səhm = 0.835 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


