Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT)
Son yenilənmə: 2026-10-25 03:01:20. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $6.25 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $519.03M, P/E nisbəti isə 14.19 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $5.90 ilə $10.88 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$519.03M | |
$6.19 | |
$17.74 | |
$5.90 | |
$6.25 | |
578.53K | |
1.82M | |
14.19 | |
$10.88 | |
$5.90 | |
25.14% | |
-- |
Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) səhminin son bağlanış qiyməti
Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT), 2026-10-23 23:31:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $6.25 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $6.25 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı FBRT $5.90 ilə $17.74 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 578.53K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) qiyməti $6.27 səviyyəsindən $6.25 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.40% ($0.02) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $5.90 ilə $6.40 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, diapazon daxilində olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 1.06 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
FBRT 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 6.9%
FBRT hazırda $6.25 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $5.90 ilə 52 həftəlik maksimum $10.88 arasındakı diapazonun 6.9% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) nədir?
Franklin BSP Əmlak Səhmləri Etibarlılığı Şirkəti — ABŞ-da yerləşən əmlaklarla təmin olunan kommersiya əmlak borcları və birinci ipoteka kreditlərindən ibarət diversifikasiya edilmiş portfelin mənbələndirilməsi, əldə edilməsi və idarə edilməsi ilə məşğul olan özəl əmlak investisiyaları etibarlılığıdır. Onun seqmentlərinə əmlak borc biznesi; əmlak qiymətli kağızları biznesi; əmlak sahibi biznesi və kommersiya əmlak kanalı biznesi daxildir.
Franklin BSP Realty Trust, Inc. məlumat
| Sənaye | REAL ESTATE INVESTMENT TRUSTS |
| Əməkdaşlar | 223 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Franklin BSP Realty Trust, Inc. (FBRT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.FBRT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi FBRT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı FBRT qiyməti nə qədərdir?
5.FBRT hazırda ticarət olunur?
6.FBRT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Franklin BSP Realty Trust, Inc. hansı sektora aiddir?
8.Franklin BSP Realty Trust, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.FBRT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Franklin BSP Realty Trust, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
FBRT Səhm kalkulyatoru
FBRT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
FBRT səhmi - ABŞ dolları
1.00 FBRT səhm = 6.245 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


